Kumho Tyre turpina veiksmīgo sadarbību ar Baltijas autošosejas čempionātu

Aprīļa beigās, atklājot Baltijas autošosejas čempionāta jauno sezonu, visi autošosejas entuziasti atkal pulcēsies Biķernieku trasē, kur jau sesto sezonu trasē redzēsim arī „Kumho Tyre Challenge” klases braucējus startējam Latvijas un Baltijas čempionāta ieskaitēs.

“Esam priecīgi par ilggadējo sadarbību ar „Kumho Tyre”, kas ir veiksmīgs, inovatīns, uz nākotni orientēts riepu ražošanas uzņēmums, kam kvalitāte un drošība ir pirmajā vietā. Izvēloties sadarbības partneri, mums ir svarīgi, lai ar izvēlēto mono riepu modeli apmierināti būtu arī paši braucēji un “Kumho Tyre” riepas sevi ir lieliski pierādījušas dažādos apstākļos trasēs visā Baltijā,” komentē sacensību organizators Andis Meilands. 

„Kumho Tyre Challenge”  jau trešo sezonu norisināsies divās ieskaites klasēs: Kumho Tyre Challenge S1600 un Kumho Tyre Challenge Nacionālajā klasē. Abas klases turpinās startēt ar “Kumho Tyre” riepu modeli KUMHO ECSTA XS KU36.

2016. gada sezonas uzvarētāja laurus Kumho Tyre Challenge S1600 klasē plūca jaunais “LMT Autosporta Akadēmijas” sportists Mārtiņš Sesks un Kumho Tyre Challenge National klasē pelnītu uzvaru izcīnija Jānis Vanks. Jaunajā sezonā konkurence solās būt lielāka, kas garantēs aizraujošus posmus visas sezonas garumā.