Jānis Vanks un Stīvens Pūsts kļūst par 2017. gada čempioniem

2017. gada sezonas Latvijas un Baltijas čempionāta „Kumho Tyre Challenge” Nacionālajā klasē uzvaru otro gadu pēc kārtas izcīnijis Jānis Vanks. Super 1600 klasē uzvara gan Latvijas, gan Baltijas čempionāta ieskaitē jaunajam Igaunijas autosportistam Stīvenam Pūstam.

Kumho Tyre turpina veiksmīgo sadarbību ar Baltijas autošosejas čempionātu

Aprīļa beigās, atklājot Baltijas autošosejas čempionāta jauno sezonu, visi autošosejas entuziasti atkal pulcēsies Biķernieku trasē, kur jau sesto sezonu trasē redzēsim arī „Kumho Tyre Challenge” klases braucējus startējam Latvijas un Baltijas čempionāta ieskaitēs.

Par Latvijas čempioniem autošosejā kļūst Mārtiņš Sesks un Jānis Vanks

Baltijas autošosejas čempionāta 2016. gada sezonas noslēguma sacensības 9. oktobrī, kuru ietvaros norisinijās arī "Kumho Challenge" noslēdzošais posms, sākās lietus mākoņu pavadītas un pilnīgi slapjā trasē.

"Kumho Tyre" noslēdzis līgumu BK "Ogre" uz 1+2 gadiem

Basketbola klubam "Ogre" tagad jauns nosaukums - “Ogre/Kumho Tyre” - Ogres vārdam pievienots kluba sponsora "Kumho Tyre" vārds. Preses konferencē, kas notika šodien pirms BK “Ogre/Kumho Tyre” mača ar Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas līderi "Valmieru/ORDO", uzņēmuma "Kumho Tyre" pārstāvis Jānis Amoliņš atklāja, ka līgums noslēgts uz 1+2 gadiem.

Riepu tests - Kumho WinterCraft Ice Wi31

Radžojamā ziemas riepa "Kumho WinterCraft Ice Wi31" nāca klajā 2014./2015. gadu ziemas sezonā. Šis interesantais produkts, joprojām ir tik jauns, ka joprojām ir maz autoritatīvas informācijas par Wi31 sniegumu salīdzinošajos testos. Tāpēc pagaidām nākas iztikt ar savu un aptaujāto lietotāju subjektīvu vērtējumu. Dažkārt tas patiesāk atspoguļo riepu sniegumu reālos apstākļos. Pastāvīgi, „sausi” Lapzemes mīnusi testa poligonā ir viena lieta, turpretim neparedzamie „four seasons in one day” laikapstākļi un latvju zemes atkušņa bedres – pavisam kas cits. „Tautas balss”, kā redzēsit tālāk, Kumho ražojumu vērtē visai atšķirīgi, brīžiem pat klaji pretrunīgi, tomēr šķiet, ka tam izdevies rast ticamu izskaidrojumu.

Pērc Kumho riepas un saņem bezmaksas riepu apdrošināšanu

Arī turpmāk, pērkot četras jaunas Kumho riepas, dāvānā saņemsi riepu apdrošināšanu.

BMW 3. sērijas modeļu oriģinālajā komplektācijā tiks iekļautas Kumho riepas

Kumho riepu modelis ECSTA HM KH31 turpmāk tiks iekļauts BMW trešās sērijas modeļu oriģināl-aprīkojumā.

Jaunums – ziemas riepas komerctransportam!

Lai ziemā pārvietošanās būtu maksimāli droša arī pie lielām slodzēm, Kumho ir radījis īpašas ziemas riepas tieši komerctransportam.

Kumho dāvina bezmaksas apdrošināšanu riepām

Esam uzsākuši vēl nebijušu sadarbības projektu ar apdrošināšanas sabiedrību „Balta”. Tās ietvaros visiem Kumho riepu pircējiem tiks dāvināta riepu apdrošināšana pret riepu bojājumiem, kas var rasties no nekvalitatīva ceļa seguma un bedrēm, kas uz Latvijas ceļiem sastopamas visai bieži, īpaši ziemas un pavasara periodā.

Sezonas jaunums – ‘Kumho WinterCraft ice wi31’ ziemas riepas

Vēlamies iepazīstināt ar Kumho šīs sezonas jaunumu – „WinterCraft ice wi31” ziemas riepām vieglajām automašīnām.

Latvijas drifts sezonu noslēdz ar rekordlielu dalībnieku skaitu

Ar vērienīgām sacensībām un rekordlielu dalībnieku skaitu aizvadīts Latvijas drifta 2014. gada sezonas noslēgums. Noslēdzošajos Latvijas drifta kausa un Latvijas drifta čempionāta posmos uz starta stājās vairāk nekā 90 dalībnieki, visas dienas garumā gādājot par spraigām un aizraujošām sacensību un kopvērtējuma cīņām.